Torby z nadrukiem

W naszej rozbudowanej ofercie znajdują się torby z nadrukiem wykonane z surówki bawełnianej lub z polipropylenu. Wersja bawełniana jest dostępna tylko w kolorze ecru natomiast modele polipropylenowe dostępne są w różnych kolorach i w różnych rozmiarach.

Torby z nadrukiem

Dla wymagających klientów drukujemy też na torbach lakierowanych. Nadruk może być dwustronny i w pełnym kolorze. Do wyboru jest także powłoka błyszcząca lub matowa. Uchwyty są sznurkowe, zazwyczaj w tym samym kolorze co torba. Dostępnych jest kilka rozmiarów także na butelkę. Wyroby te doskonale nadają się na reklamę firm np. na targach lub innych imprezach, a także jako reklamówka na gadżety lub podarunki dla gości czy klientów.

Oferujemy również niezwykle praktyczne torby foliowe z nadrukiem, które znane są głównie z super i hipermarketów, jednak doskonale sprawdzają się również w innych miejscach, w niemal każdej branży. Należy pamiętać, że naniesiona grafika, logo firmy czy hasło reklamowe będą dzięki temu wyeksponowane w przestrzeni miejskiej, co z pewnością przyczyni się do wzrostu świadomości marki wśród przechodniów. Warto więc to wykorzystać.